SPA&WELLNESS JUSTYNA BIELENDA
Sieć salonów urody oraz SPA&WELLNESS stworzona z miłości do pielęgnowania ludzkiego piękna w każdej postaci.

O nas

Tacy jesteśmy

 • Wprowadziliśmy szereg autorskich zabiegów i masaży SPA Justyna Bielenda.
 • Zapewniamy indywidualne podejście i dobór zabiegu do potrzeb oraz oczekiwań, gwarantując efekty rekomendowanych przez nas zabiegów.
 • Stosujemy kosmetyki, których składniki aktywne dobrano w oparciu o najnowsze technologie.
 • Korzystamy z najnowszych technik pielęgnacji twarzy oraz ciała.
 • Pracujemy z zaangażowaniem i pasją, dlatego na bieżąco śledzimy możliwości współczesnej kosmetyki profesjonalnej, uczestnicząc w kongresach branżowych.
 • Nasze gabinety położone są w dogodnych, a zarazem urokliwych lokalizacjach, między innymi w nowoczesnych i komfortowych wnętrzach najlepszych polskich hoteli.
 • Wdrażając program Versum, uprościliśmy proces rezerwowania zabiegów i umożliwiliśmy łatwe dodawanie opinii o naszych gabinetach.
 • Wprowadziliśmy program lojalnościowy z nagrodami.
 • Oferujemy atrakcyjne promocje, dogodne pakiety zabiegów i vouchery podarunkowe.
 • Najbardziej aktywnych Klientów nagradzamy złotą kartą VIP.
 • Przygotowaliśmy szereg kompleksowych szkoleń branżowych.
 • Opracowaliśmy projekt naprawczy oraz wspierający „S.O.S dla SPA hotelowych”.
„Każdy zasługuje na to, by choć przez chwilę być najważniejszym na świecie.” Justyna Bielenda

Z miłości do pielęgnowania ludzkiego piękna

SPA JUSTYNA BIELENDA to sieć nowoczesnych salonów urody i SPA, która powstała z miłości do pielęgnowania ludzkiego piękna w każdej postaci. Założycielką marki jest Justyna Bielenda – coach, trener z wieloletnim doświadczeniem w branży HR oraz Beauty, gdzie łączy swoją pracę z zamiłowaniem do prowadzenia szkoleń i coachingów w biznesie od kilkunastu lat. Autorka projektu "S.O.S. dla SPA hotelowych" - autorytet w branży Beauty.

Personel SPA Justyna Bielenda jest przekonany , że troska o piękno i komfort ciała przynosi spokój i równowagę. Harmonia ducha i ciała sprawia, że w życiu codziennym jesteśmy pozytywni i gotowi do działania.Opracowaliśmy autorską linię rytuałów,ceremonii, masaży oraz zabiegów na twarz i ciało. Oprócz nowości, jakie znaleźć można tylko w naszej ofercie, wykonujemy także inne, popularne zabiegi. Specjalizujemy się również w sytlizacji sylwetki, wizażu i zabiegach wyszczuplających. Jesteśmy autorem projektu: "NOWA TY", dysponujemy nowoczesnymi, skutecznymi urządzeniami modelującymi sylwetkę, oraz przygotowujemy metamorfozę począwszy od kosmetyki, wizażu, zabiegów odchudzjących po stylizację włosów we współpracy ze stylistami z Colormanii. Nasze doświadczenie, profesjonalna wiedza oraz umiejętności, o które dbamy, uczestnicząc regularnie w prestiżowych szkoleniach, kongresach, a także krajowych i zagranicznych targach kosmetyki profesjonalnej, umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Ważnymi dla nas wartościami są stały rozwój i dążenie do doskonałości przy ciągłej obserwacji rynku. Zdobywane umiejętności znajdują odzwierciedlenie w stale poszerzającej się ofercie zabiegów.

Nasze usługi są tak wyjątkowe, jak ludzie, którzy z nich korzystają. Zawsze dopasowujemy profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne twarzy i relaksacyjne ciała do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów i gości hotelowych. Potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług, jest autoryzacja znanych profesjonalnych marek kosmetycznych, takich, jak BABOR, KLAPP czy marka kosmetyków naturalnych do twarzy i ciała założona przez rodzinę Pani Justyny - firmę BIELENDA. Wszystkim klientom oraz gościom hotelowym zapewniamy opiekę doświadczonego personelu, dostęp do najlepszych urządzeń, relaks w komfortowych wnętrzach oraz zabiegi w niezobowiązującej atmosferze, umożliwiając w pełni odpocząć, zregenerować siły i naładować ciało i duszę pozytywną energią.

Nasz zespół

Zespół Justyny Bielendy współtworzą ciekawi ludzie, którzy nie tylko posiadają wiedzę i umiejętności, ale także są pogodnymi, optymistycznie nastawionymi do życia osobami, do swojej pracy podchodzącymi z pasją i zaangażowaniem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIZNES STYL JUSTYNA BIELENDA
Biuro : Pl. Św. Mikołaja 5 lok 3
43-300 Bielsko Biała

SPA Justyna Bielenda Hotel Binkowski
Dział szkoleń i rozwoju / dofinansowania
Expansion by Justyna Bielenda / S.O.S. dla SPA
Szkolenia on -line
Eventy/ konferencje/ prasa / TV
Umów wizytę online lub wystaw opinię o usługach w Kielcach