SPA&WELLNESS JUSTYNA BIELENDA
Sieć salonów urody oraz SPA&WELLNESS stworzona z miłości do pielęgnowania ludzkiego piękna w każdej postaci.

AKTUALNOŚCI

Otwarcie SPA Justyna Bielenda w Hotelu Olympic

25.07.2014

 

Kolejne miejsce sieci Justyna Bielenda SPA & Wellness stworzone z miłości do pielęgnowania ludzkiego piękna w każdej postaci, w jednym z najlepszych Hoteli **** Olympic. Zupełnie autorski projekt poczynając od projektu po przygotowanie strategii, stałej oferty zabiegowej, komfortową aranżację wnętrz, wyselekcjonowanie najlepszych Ekspertów został przygotowany przez autorkę i właścicielkę marki – Justyna Bielenda.

Podobnie jak poprzednio SPA działa pod patronatem marki naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała Bielenda Professional. Ofertę wzbogacają zabiegi jednej z najbardziej profesjonalnych marek kosmetycznych takich jak Klapp, Essie, Stara Mydlarnia.

Ekskluzywna sieć Justyna Bielenda SPA & Wellness proponuje najlepsze zabiegi łączące innowacyjne technologie z unikalnymi terapiami kosmetycznymi. Oferta pielęgnacyjna w pełni opracowana przez właścicielkę sieci – Justyna Bielenda w całości opiera się na autorskich rytuałach i procedurach wykorzystujących różnorodność kosmetyków, których składniki aktywne dobrano w oparciu o najnowsze technologie.

Szereg autorskich zabiegów i rytuałów dostępnych tylko w sieci Justyna Bielenda SPA & Wellness to coś więcej niż zabieg – to bowiem sentymentalna podróż do świata -Wellness, w której czas się zatrzymuje.

Powrót

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIZNES STYL JUSTYNA BIELENDA
Biuro : Pl. Św. Mikołaja 5 lok 3
43-300 Bielsko Biała

SPA Justyna Bielenda Hotel Binkowski
Dział szkoleń i rozwoju / dofinansowania
Expansion by Justyna Bielenda / S.O.S. dla SPA
Szkolenia on -line
Eventy/ konferencje/ prasa / TV
Umów wizytę online lub wystaw opinię o usługach w Kielcach