SPA&WELLNESS JUSTYNA BIELENDA
Sieć salonów urody oraz SPA&WELLNESS stworzona z miłości do pielęgnowania ludzkiego piękna w każdej postaci.

AKTUALNOŚCI

Otwarcie SPA Justyna Bielenda w Hotelu Binkowski

01.10.2015

Dynamiczny rozwój firmy powoduje, iż  po 4 latach funkcjonowania na śląskim rynku pojawia się pierwsza lokalizacja sieci Justyna Bielenda SPA & Wellness w świętokrzyskim.  

W urokliwym zakątku Parku Baranowskiego w eleganckim Hotelu Binkowski powstaje kolejne miejsce  prestiżowej marki. W nowym SPA można skorzystać z pięciu gabinetów zabiegowych oraz strefy wypoczynku. W ofercie na szczególną uwagę zasługują autorskie masaże i rytuały SPA Justyna Bielenda.

Oprócz proponowanej pielęgnacji oraz możliwości relaksu, który odczuwa się wszystkimi zmysłami, marka z sukcesem wprowadza nowość – platformę szkoleniową oraz Program "S.O.S dla SPA Hotelowych". Autor Justyna Bielenda, za projekty odpowiedzialna jest Joanna Lisowska – menager SPA Kielce.

Projekt S.O.S. dla Spa Hotelowych został przygotowany w celu usprawniania działalności hotelowych spa. Zawiera on audyt przeprowadzany przez profesjonalistów oceniający działanie spa, dostosowanie oferty zabiegowej następnie ocenę przeprowadzonej kontroli oraz propozycję zmian ulepszających funkcjonowanie spa.

Platforma szkoleniowa, to projekt, który powstał w związku z dużym zainteresowaniem innowacyjnymi technikami w pełni opracowywanymi przez ekspertów SPA Justyna Bielenda. Profesjonalizm, doświadczona kadra szkoleniowa oraz najnowsza wiedza przekazana podczas praktycznych warsztatów to idealny sposób na zdobycie nowych umiejętności i zaproponowanie swoim klientom tego co najlepsze.

Szkolenia ze specjalistami SPA Justyna Bielenda to gwarancja najwyższej jakości.

Powrót

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIZNES STYL JUSTYNA BIELENDA
Biuro : Pl. Św. Mikołaja 5 lok 3
43-300 Bielsko Biała

SPA Justyna Bielenda Hotel Binkowski
Dział szkoleń i rozwoju / dofinansowania
Expansion by Justyna Bielenda / S.O.S. dla SPA
Szkolenia on -line
Eventy/ konferencje/ prasa / TV
Umów wizytę online lub wystaw opinię o usługach w Kielcach